Atsiliepimai

Vitalija ir Deimantas
Viskas buvo tobula! Operatyvus darbas, padėjo planuoti ir deliotis mūsų dieną. Man nereikėjo rūpintis niekuo. Fotografė bendradarbiavo ir su mūsų vedėju ir su filmuotoju, dekoratore, viską sutarė. Nuotraukos iš įvairių kampų ir priešvestuvinė fotosesija labai grazi! Ir nuotraukų kokybė, ir greitas atsiuntimas, o kai gavome į namus nuotraukų pristatymas tai kažkas wow!!! Viskas subtiliai pateikta ir apgalvota iki smulkmenų! Labai gražu, ačiū už įdėtą širdį ir tobulas nuotraukas!! Buvo išpildytos visos mūsų svajonių foto idejos! Rinksimės dar ne vienai progai! Ir rekomenduosime visiems.

Gabija ir Tautvydas
Tai norėjom dar kartą labai Jums padėkoti, už profesionalumą, nuoširdumą ir atvirą bendravimą. Nuotraukos tikrai wow, o dar koks įpakavimas! Tikrai atima žada. Didžiausios rekomendacijos! AČIŪ Jums.

Jolanta ir Andžėj
Rekomenduoju 100%. Trūksta žodžiu nusakyti kaip džiaugiamės pasirinkę būtent Jus didžiausias Ačiū už nuotraukas - jos tobulos įpakavimas..laikmena - kažkas nepakartojamo. Manau, dar ne kartą kreipsimės, kad įamžintumėte mūsų šeimos akimirkas. Sėkmės darbuose.

Greta ir Artūras
Vakar peržiūrėjome nuotraukas, labai buvo smagu sugrįžti į tą dieną. Dėkojame už įamžintas akimirkas, nuotraukos nuostabios.

Dileta ir Minvydas
Laba diena, katik peržiūrėjome nuotraukas, mums labai patiko! Visos labai gražios! Ačiū!

Gabija ir Matas
Norėjau tik labai labai padėkoti, nuotraukos visos tobulos! Labai smagu buvo su jumis dirbti, laikas praskriejo. Jūs iš visiškai nefotogeniškų žmonių padarėt tikrus modelius, visą fotosesiją atsimenu tik geriausiom emocijom, jokio nuovargio, o dar toks rezultatas. Bažnyčioje taip pat užfiksuotos tokios akimirkos. Ačiū labai!

Jovita ir Deividas
Geriausios rekomendacijos!

Rasa ir Paulius
Labai ačiū už nuotraukas! Labai gražus ir mielas pateikimas. Kuo geriausių jums darbų!

Gabrielė ir Mangirdas
Esame itin laimingi nuotraukomis! Pasikartosiu, jog tikrai neprašovėm jus pasirinkę. Kas matė nuotraukas, siunčia didžiausius komplimentus. Tikrai rekomenduosiu ir artimiesiems, ir Vila Komodos būsimiems jaunavedžiams. Ieškosiu progų dar kartą su jumis dirbti.

Gabrielė ir Mantas
Peržiūrėjome nuotraukas.. jos N U O S T A B I O S!!!! wau tikrai nesitikėjome tokių nerealiai gražių nuotraukų. labai labai esame patenkinti! Tiesiog tobula.. labai labai jus rekomenduosime. Jei reikėtų rinktis vėl fotografą, būtinai rinktumės JUS.

Kristina ir Algirdas
Tiesiog žiūrėjau darbus ir nusprendėme ją pasirinkti. Nesigailim ir labai rekomenduojam: foto gražios, įdomios. Kolektyvas labai malonus ir paslaugus. Rekomenduoju.

Kornelija ir Mantas
Gavau nuotraukas, ir neturiu ką daugiau pasakyt apart to kad ačiū jums labai jog įamžinot mums tokią svarbia šventę. Nuotraukos nuostabios, jūsų darbai nuostabus. Ir kita karta įamžinti mum svarbiai šventei rinksimės tik jus. Ačiū dar kartą jums labai.!!!

Ingrida ir Ovidijus
Dėkojame už prisiminimus. Foto nuostabios. Ačiū!!!

Evelina ir Dainius
Labai šauni komanda! Rekomendacijos didžiausios! Dirba be priekaištų, linksmuolės. Nuotraukos tobulos, labai džiaugiamės, kad jus pasirinkome! Daug jums sekmės, kaip bus mūsų šeimoje šventė, butinai kreipsimės tik į jus! Ačiū!!!

Božena ir Artur
Labai ačiū už nuotraukas, mes su vyru labai patenkinti džiaugiamės, kad fotografavote mus. Viskas buvo nuostabu. Ačiū

Vaida ir Darius
Rekomenduoju %200, puikus šiltas bendravimas Nuo pradžios iki galo, nereikėjo man nei planuotojos...Kotryna puiki patarėja, profesionalė. Nors mūsų vestuvių diena buvo lb lietinga, tad teko keisti scenarijų paskutinę minutę, bet tai nesutrugdė išlaikyti gerą nuotaiką ir pagauti gerų kadrų. Ačiū uz jūsų kantrybę ir pasiūlytas idėjas

Ingrida ir Robertas
Labai šauni komanda, kuri tikrai žino, ką daro, ir išmano savo darbą. Fotosesija praėjo labai greitai ir smagiai. Kol kas gavau keletą nuotraukų, kad būtų smagiau laukti, ir jos nuostabios!

Indrė ir Nedas
Nuo pradzios iki pabaigos viskas 100%!Atsidavimas,nuosirdumas,mintys,rekomendacijos,bendravimas. Didziausios Sekmes.

Čia gali pridėti savo tekstą...

Lina ir Nerijus
Nuostabi fotografė, visi lūkesčiai išpildyti, nuoširdžiai rekomenduojam.

Kristina ir Stasys
NEREALI!!!!! Super! Rekomenduoju visiems!

Agnė ir Tautvydas
Rekomenduoju! Žmogus mylintis savo darbą! O nuotraukos, darbai, nuostabūs! Dėkojame dar kartą, už įamžintą mūsų šventę!

Kristina ir VIlius
Originali, jaunatviška, kūrybinga, nuostabi fotografė. REKOMENDUOJAM.

Justina ir Giedrius
Puiki fotografė!