Ar verta įamžinti jaunavedžių pasiruošimą?

Kotryna Pavlovič Photography

Jaunųjų pasiruošimas svarbiausiai gyvenimo šventei paprastai vyksta namuose, viešbučio kambaryje, o kartais ir fotostudijoje. Jaunavedžiai dažnai abejoja, ar verta fotografuoti pasiruošimo procesą. Kai kada jaunavedžiai nusprendžia ruoštis atskirai ir iki ceremonijos nesusitikti.

Kartais ruošiasi kiekvienas savo tėvų namuose ir netgi skirtinguose miestuose. Tokiu atveju pasiruošimą įamžinti sudėtingiau. Net jeigu komandoje dirba du fotografai, reikia spęsti ir logistikos problemas, nes fotografai retai atvyksta atskirais automobiliais. Vis dėlto tokį vestuvių ryto planą renkasi nedaug porų. Dažniau pasiruošimas vyksta po vienu stogu, o tie, kurie nori iki išvykimo išsaugoti paslaptį, tiesiog rengiasi atskiruose kambariuose. Tokiu atveju fotografuoti tikrai verta – juk tai Jūsų nuostabios istorijos pradžia, kupina nuoširdumo, širdies plakimo, džiaugsmingo jaudulio.

Tomis akimirkomis dažniausiai šalia būna patys artimiausi žmonės – tėvai žvelgia į vaikus džiaugsmo ašarų kupinomis akimis, švelnios mamos ar sesės rankos padeda nuotakai užsisegti suknelę, pataiso plaukus. Jeigu pora turi vaikų, pasiruošimas yra pats geriausias metas įsiamžinti su mažyliais, nes jaunavedžiai į fotosesiją vaikų paprastai nesiveža. Miela žiūrėti, kaip šventės rytą mažyliai tyrinėja tėvų drabužius ir aksesuarus, kartais pasimatuoja mamos ar tėčio batus, su nuostaba žiūri į nekasdieniškai gražius tėvus. Be to, jaunavedžių namuose vykstančią pasiruošimo fotosesiją dažnai papuošia mylimi augintiniai: šunys, katės, triušiai ir t.t. Jeigu pasiruošimas numatomas viešbutyje ar fotostudijoje, dėl augintinių dalyvavimo reikėtų pasikalbėti su įstaigos atstovais ir atsiklausti leidimo.