Kaip išsirinkti tinkamiausią šventės vedėją?

Kaip išsirinkti tinkamiausią šventės vedėją? Pataria profesionalus vesuvių vedėjas Aleksandras Karpavičius.

Kotryna Pavlovič Photography / Aleksandras Karpavičius

Pataria profesionalus vestuvių vedėjas Aleksandras Karpavičius.

Visų pirma – nebijoti bendrauti ir užduoti klausimus. Išsirinkite 2-3 jus sudominusius vedėjus, pasiskaitykite atsiliepimus, rekomendacijas ir būtinai pasistenkite su jais pabendrauti gyvai, išgirskite balso tembrą, pajauskite jų nuotaiką, išklausykite programos pasiūlymus, o tada širdis tikrai patars, kuris vedėjas atitiks jūsų šventės lūkesčius.

Profesionalūs vedėjai niekada neatsisakys pabendrauti gyvai – jeigu gyvenate užsienyje ar kitame mieste ir neturite galimybės susitikti, galite pabendrauti ir vaizdo pokalbio metu. Būtinai paklauskite, į kokio amžiaus publiką orientuota vedėjo programa – į jaunimą, į vyresnius ar į įvairaus amžiaus žmones. Jeigu vedėjas dirba su DJ, pasiklauskite, ar galima pateikti savo grojaraštį, ar DJ atsižvelgs į jūsų ir svečių muzikinį skonį. Svarbu paklausti ir apie apšvietimą, ypač jeigu vakarinėje dalyjes bus fotografas ar filmuotojas. Jeigu norite jaukios atmosferos ir gražių įamžintų vaizdų, reikėtų apšviesti ne tik šokių aikštelę, bet ir pokylių salę. Vedėjas pasakys, ar gali tuo pasirūpinti.

Kai susitinku su būsimais jaunavedžiais, pirmiausiai užduodu klausimą – kaip įsivaizduojate savo šventę? Vieni būna ne kartą dalyvavę draugų, giminių vestuvėse, domėjęsi įvairiais švenčių formatais, stiliais, susikūrę savo viziją, o kitiems tai visiškai nauja patirtis. Tiems, kas turi plačią giminę ar draugų ratą ir jau yra buvę ne vienose vestuvėse, viziją susikurti daug lengviau, nes jie geriau žino, ko norėtų, ir ko tikrai nenorėtų. Tiems, kurie niekada gyvenime vestuvėse nebuvę ir apie jas girdėję tik iš pasakojimų, pirmiausiai papasakoju apie šiuolaikines vestuvių tendencijas. Tada jaunavedžiai renkasi tai, kas jiems tinka ir patinka labiausiai.

Mes rekomenduojame šį vedėją, o daugiau apie jį ir jo darbo stilių galite sužinoti paspaudę šią nuorodą: Aleksandras Karpavičius