Kotryna Pavlovič | Vestuvių fotografė už priimtiną kainą

Mūsų Draugai

Didžiausias mūsų draugas - vestuvių ir kitų švenčių vedėjas Aleksandras Karpavičius. Jo darbo stilius griauna stereotipus apie vestuvių vedimą, o visiškas savęs atidavimas net didžiausius skeptikus įtikina, kad stebuklų tikrai atsitinka ir netgi dideliais kiekiais. Tačiau dabar - ne apie stebuklus. Dabar - apie vestuves ir patį svarbiausią jų „komponentą“ - šventės nuotaiką. Aleksandro sukuriamą nuotaiką drąsiai vadinu nematerialia vertybe. Šis žmogus tikrai apdovanotas didžiuliu talentu - gebėjimu jausti žmones, ištirpdyti įtampą, sušildyti atmosferą, rasti patį tinkamiausią sąmojį, laisvai improvizuoti bet kokiose situacijose ir visus užburti savo charizma.

Juokas, džiaugsmo ašaros, stiprios, net kvapą gniaužiančios teigiamos emocijos - tai, kuo tenka džiaugtis Aleksandro vedamose šventėse. Jo skleidžiama teigiama energija užpildo erdvę, randa kelią į visų širdis ir įžiebia laimės spindesį visų akyse.

Nieko dirbtinio, nieko banalaus. Tik nuoširdumas, gera nuotaika, superinis humoras, įdomi nepakartojama programa, vertingi prizai ir daug daug nuostabių prisiminimų.